ОРЕНДА МАЙНА

Фракція Сумської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

  1. Богомаз Ганна Володимирівна
  2. Бурбика Віталій Олександрович – голова фракції
  3. Гордієнко Володимир Володимирович
  4. Горячев Олександр Денисович
  5. Дем’яненко Геннадій Олександрович
  6. Зайцев Віктор Миколайович
  7. Кіріченко Євген Сергійович
  8. Климов Костянтин Валерійович
  9. Писана Ксенія Андріївна
  10. Поляков Станіслав Васильович
  11. Романенко Яна Андріївна
  12. Сахнюк Віталій Сергійович
  13. Сіренко Руслан Васильович
  14. Химич Віктор Васильович

 

Фракція СУМСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

  1. Березка Микола Олексанрович
  2. Бершов В’ячеслав Олександрови
  3. Крятов Микола Іванович
  4. Лаврик Євгенія Ігорівна
  5. Луцик Аліна Сергіївна
  6. Олефіренко Олег Іванович
  7. Ольшанський Андрій Сергійович
  8. Плахотнюк Сергій Іванович
  9. Сорокін Валерій Євгенович
  10. Стрельченко Наталія Анатоліївна
  11. Хрупа Олександр Дмитрович – голова фракції

 

Фракція Сумської обласної партійної організації  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  1. Балицький Володимир Петрович
  2. Біцак Володимир Юрійович
  3. Галенін Роман Володимирович
  4. Ігнатьєв Георгій Олегович
  5. Мельник Михайло Іванович – голова фракції
  6. Метенко Світлана Юріївна
  7. Павлик Юлія Анатоліївна
  8. Рябченко Вячеслав Олегович
  9. Салатенко Семен Павлович
  10. Шапошник Світлана Володимирівна

 

Фракція Сумської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

  1. Вітковська Юлія Дмитрівна
  2. Гур’янова Тетяна Олексіївна
  3. Гученко Павло Васильович
  4. Дейниченко Віталій Олександрович – голова фракції
  5. Карпович Костянтин Володимирович
  6. Лашутко Оксана Іванівна
  7. Пилипчук Олександр Петрович
  8. Савченко Анна Русланівна
  9. Стаднік Артем Вікторович
  10. Тітаренко Євген Вікторович

 

Фракція СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Сила і Честь»

  1. Дурноп’ян Інна Володимирівна
  2. Лантушенко Ольга Олександрівна
  3. Моісеєнко Юрій Володимирович
  4. Поляков Леонід Олегович – голова фракції
  5. Штейнінгер Володимир Євгенійович

 

Фракція СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

  1. Завальний Мирослав Олегович
  2. Коваленко Юрій Іванович – голова фракції
  3. Несвітайло Геннадій Вікторович
  4. Сахошко Микола Миколайович

 

Ви тут: Головна сторінка ОРЕНДА МАЙНА Депутатські фракції та групи