Новини

Україна та США підписали найсильнішу угоду за весь час незалежності нашої держави – Володимир Зеленський

WhatsApp Image 2024-06-14 at 07.26.31.jpeg - 241.46 KB

 

Підписана зі США двостороння безпекова угода підтверджує надійність підтримки незалежності України з боку Сполучених Штатів. Про це Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ заявив в Італії під час спільної пресконференції з Президентом Сполучених Штатів Джозефом БАЙДЕНОМ.

Детальніше...

Ушанували пам'ять: навпроти стадіону «Ювілейний» відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя Олександра Бабака

WhatsApp Image 2024-06-13 at 13.40.31.jpeg - 560.95 KB

 

Сьогодні, 13 червня, у Сумах відкрили пам'ятну дошку на честь загиблого воїна, сержанта Олександра БАБАКА, який посмертно став Почесним громадянином Сумського району та міста Суми. Її розмістили на фасаді будинку навпроти футбольного стадіону «Ювілейний», на трибунах якого пройшла половина життя Героя. 

Детальніше...

Володимир Зеленський: «російський прапор у Рижівці знищено, присутності окупанта немає»

WhatsApp Image 2024-06-10 at 12.50.58.jpeg - 28.26 KB

 

Учора росзмі опублікували новину про те, що село на Сумщині нібито «освободіл» кадиров. Голова Сумської районної ради Геннадій ДЕМ'ЯНЕНКО прокоментував обстановку у прикордонному селі Рижівка Сумського району: «Інтернет-мережею шириться інформація про захоплення Рижівки Сумського району. Це черговий фейк зі сторони ворога. Наш Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ підтвердив, що село Рижівка знаходиться під повним контролем українських сил оборони. російський прапор у Рижівці знищено, присутності окупанта немає».

Детальніше...

Підполковник поліції Олег ЮРКО посмертно став Почесним громадянином Сумського району

WhatsApp Image 2024-06-09 at 12.12.26.jpeg - 20.62 KB

 

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток супротиву агресії військ окупантів, забезпечення державного суверенітету та територіальної цілісності України, відданість присязі українському народу звання «Почесний громадянин Сумського району» присвоєно заступнику начальника відділення поліції – начальнику слідчого відділення відділення №4 (м.Суми) Сумського РУП ГУНП в Сумській області підполковнику поліції Олегу Миколайовичу ЮРКУ (посмертно).

Детальніше...

Майор поліції Олексій КАЛЮЖНИЙ став Почесним громадянином Сумського району

WhatsApp Image 2024-06-06 at 07.32.59.jpeg - 276.90 KB

 

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток супротиву агресії військ окупантів, забезпечення державного суверенітету та територіальної цілісності України, відданість присязі українському народу звання «Почесний громадянин Сумського району» присвоєно майору поліції Олексію Олексійовичу КАЛЮЖНОМУ.

Детальніше...

У Сумському районі відзначили журналістів

WhatsApp Image 2024-06-06 at 14.07.04.jpeg - 414.18 KB

 

6 червня в Україні відзначають День журналіста. Цього дня отримують привітання представники важливої ​​та дуже відповідальної, а у воєнний час ще й небезпечної професії. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя. Саме журналісти розповідають світові правду про війну в Україні та розвінчують міфи російської пропаганди, нерідко при цьому ризикуючи життям.

Детальніше...

Пройшла червнева сесія Сумської районної ради

WhatsApp Image 2024-06-06 at 06.21.04.jpeg - 376.75 KB

 

Вчора, 5 червня 2024 року, під головуванням голови ради Геннадія ДЕМ'ЯНЕНКА пройшло пленарне засідання двадцять восьмої сесії Сумської районної ради. У ньому взяли участь т.в.о. начальника Сумської районної військової адміністрації Михайло МЕЛЬНИК та начальник Сумської міської військової адміністрації Олексій ДРОЗДЕНКО. Всі рішення прийняті одноголосно.

Детальніше...

У Сумському районі через російську агресію загинуло 8 дітей

snapedit_1717500912463.jpeg - 1.85 MB

 

4 червня в Україні День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Ця дата була встановлена Верховною Радою України 2021 року і збігається з Міжнародним днем невинних дітей – жертв агресії.

Детальніше...

Геннадій Дем'яненко: «Цього року на території Сумського району скоєно 125 воєнних злочинів»

WhatsApp Image 2024-06-03 at 13.02.19.jpeg - 325.33 KB

 

У п'ятницю, 31 травня 2024 року, на засіданні сесії обласної ради начальник Сумської ОВА Володимир АРТЮХ довів до відома депутатів висновки Ради оборони Сумської області, яка відбулася напередодні. Очільник області зазначив, що ситуація на Сумщині контрольована, відмітив відсутність на даний момент відповідного угруповання ворожих військ, яке могло б здійснювати наступальні дії, та готовність Сил безпеки й оборони до захисту території. Водночас він акцентував увагу на завданнях, які наразі є пріоритетними, та закликав до консолідації зусиль представників усіх гілок влади навколо їх вирішення. Це – підвищення обороноздатності, фортифікація, зведення додаткових ліній оборони, мобілізація, евакуація, захист людей і майна.

Детальніше...

Президент України Володимир Зеленський: «Вдячні за чітку позицію щодо агресії РФ проти нашої країни»

WhatsApp Image 2024-06-03 at 09.39.14.jpeg - 90.54 KB

 

У Манілі Президент України вперше зустрівся з Президентом Республіки Філіппіни. Після участі в саміті «Діалог Шангрі-Ла» Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ здійснив візит до Республіки Філіппіни, де провів зустріч із Президентом цієї країни Фердинандом МАРКОСОМ-молодшим, яка стала першою в історії двосторонніх відносин.

Детальніше...

Дочірні категорії