Декларування

387859063_714475874051561_1194360987560731200_n.jpg - 138.94 KB

 

Роз'яснення та реєстри


Про відновлення подання декларацій

12 жовтня, набрав чинності Закон № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану», крім підпункту 9 пункту 1 розділу I, який набирає чинності через один рік з дня опублікування Закону.

Кампанія декларування за 2021 – 2022 роки триватиме до 31 січня 2024 року. До зазначеної дати декларанти мають подати декларації за відповідні звітні періоди у 2021 – 2022 роках.

Крім того, ті особи, які під час дії воєнного стану до набрання чинності Законом вже подали декларації за 2021 - 2022 роки, мають право подати виправлені декларації за ці періоди. Для цього протягом 14 днів з дня набрання чинності Законом їм необхідно буде письмово в довільній формі звернутися до НАЗК з проханням забезпечити можливість подати виправлену декларацію. Після чого зазначені суб'єкти декларування зможуть один раз упродовж 30 календарних днів (з дня відкриття доступу) подати виправлені декларації за ці періоди. Про надання такої можливості декларантам буде повідомлено в їх персональні електронні кабінети у Реєстрі декларацій, без направлення офіційного листа.

З відновленням декларування запускаються і механізми фінансового контролю. Подані декларації пройдуть логічний та арифметичний контроль для визначення показника рейтингу ризику. Декларації з найвищим показником рейтингу ризику будуть відібрані для проведення повної перевірки.

Також нагадуємо, що кампанія декларування за 2023 рік розпочнеться 01 січня 2024 року і завершиться 31 березня 2024 року.

Детальніше читайте за посиланням або дивіться в записі брифінгу українською та англійською.

Радимо ретельно підготуватися до заповнення декларації. Відповіді на всі запитання ви можете знайти у Базі знань НАЗК, а отримати додаткову консультацію, направивши офіційного листа на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном контакт-центру (044) 200-06-94.

-------------------------------------------------------------------------------------------

УВАГА депутатам, які припиняють свої повноваження!

Відповідно до Закону України Про запобігання корупціїсуб’єкт  декларування, який припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подає електронну декларацію не пізніше 30 календарних днів з дня такого припинення.

Особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати в установленому порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого  самоврядування, за минулий рік.

-------------------------------------------------------------------------------------------

УВАГА кандидатам в депутати!

Особа, обрана депутатом місцевої ради, сільським, селищним, міським головою, подає таку декларацію впродовж п’ятнадцяти календарних днів з дня набуття повноважень відповідного депутата, сільського, селищного, міського голови.

Ви тут: Головна сторінка Задекларуй