ОРЕНДА МАЙНА

Постійна комісія з питань законності, громадського порядку, боротьби з корупцією, регуляторної політики, депутатської діяльності та регламенту (11 депутатів)

Голова комісії – Савченко Анна Русланівна

Заступник – Несвітайло Геннадій Вікторович

Секретар - Луцик Аліна Сергіївна

         Члени комісії:

                   Плахотнюк Сергій Іванович

                   Ігнатьєв Георгій Олегович

                   Салатенко Семен Павлович

                   Пилипчук Олександр Петрович

                   Дурноп’ян Інна Володимирівна  

                   Бурбика Віталій Олександрович

                   Климов Костянтин Валерійович

                   Зайцев Віктор Миколайович

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю  (13 депутатів)

Голова комісії – Дем’яненко Геннадій Олександрович

Заступник - Коваленко Юрій Іванович

Секретар - Шапошник Світлана Володимирівна

         Члени комісії:

                   Хрупа Олександр Дмитрович

                   Стрельченко Наталія Анатоліївна

                   Карпович Костянтин Володимирович

                   Дейниченко Віталій Олександрович

                   Балицький Володимир Петрович

                   Галенін Роман Володимирович

                   Лантушенко Ольга Олександрівна

                   Гордієнко Володимир Володимирович

                   Сахнюк Віталій Сергійович

                   Сіренко Руслан Васильович

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, соціально–культурного розвитку та соціального захисту населення, сім’ї та молоді  (9 депутатів)

Голова комісії – Метенко Світлана Юріївна

Заступник – Романенко Яна Андріївна

Секретар – Лаврик Євгенія Ігорівна

         Члени комісії:

                   Березка Микола Олександрович

                   Вітковська Юлія Дмитрівна

                   Гур’янова Тетяна Олексіївна

                   Богомаз Ганна Володимирівна

                   Поляков Леонід Олегович

                  Поляков Станіслав Васильович

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю  (13 депутатів)

Голова комісії – Дем’яненко Геннадій Олександрович

Заступник - Коваленко Юрій Іванович

Секретар - Шапошник Світлана Володимирівна

         Члени комісії:

                   Хрупа Олександр Дмитрович

                   Стрельченко Наталія Анатоліївна

                   Карпович Костянтин Володимирович

                   Дейниченко Віталій Олександрович

                   Балицький Володимир Петрович

                   Галенін Роман Володимирович

                   Лантушенко Ольга Олександрівна

                   Гордієнко Володимир Володимирович

                   Сахнюк Віталій Сергійович

                   Сіренко Руслан Васильович

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, соціально–культурного розвитку та соціального захисту населення, сім’ї та молоді  (9 депутатів)

Голова комісії – Метенко Світлана Юріївна

Заступник – Романенко Яна Андріївна

Секретар – Лаврик Євгенія Ігорівна

         Члени комісії:

                   Березка Микола Олександрович

                   Вітковська Юлія Дмитрівна

                   Гур’янова Тетяна Олексіївна

                   Богомаз Ганна Володимирівна

                   Поляков Леонід Олегович

                   Поляков Станіслав Васильович

Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів (10 депутатів)

Голова комісії – Штейнінгер Володимир Євгенійович

Заступник – Павлик Юлія Анатоліївна

Секретар – Тітаренко Євген Вікторович

         Члени комісії:

                   Гученко Павло Васильович

                   Мельник Михайло Іванович

                   Ольшанський Андрій Сергійович

                   Крятов Микола Іванович

                   Писана Ксенія Андріївна

                   Кіріченко Євген Сергійович

                   Сахошко Микола Миколайович

Постійна комісія з питань промисловості, будівництва, підприємництва, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку  (9 депутатів)

Голова комісії – Бершов В’ячеслав Олександрович

Заступник – Стаднік Артем Вікторович

Секретар – Горячев Олександр Денисович

         Члени комісії:

                   Лашутко Оксана Іванівна

                   Олефіренко Олег Іванович

                   Біцак Володимир Юрійович

                   Рябченко Вячеслав Олегович

                   Моісеєнко Юрій Володимирович

                   Завальний Мирослав Олегович

 

 

 

Список депутатів Сумської районної ради

восьмого скликання

 

1. Балицький Володимир Петрович

2. Березка Микола Олексанрович

3. Бершов В’ячеслав Олександрови

4. Біцак Володимир Юрійович

5. Богомаз Ганна Володимирівна

6. Бурбика Віталій Олександрович

7. Вітковська Юлія Дмитрівна

8. Галенін Роман Володимирович

9. Гордієнко Володимир Володимирович

10. Горячев Олександр Денисович

11. Гур’янова Тетяна Олексіївна

12. Гученко Павло Васильович

13. Дейниченко Віталій Олександрович

14. Дем’яненко Геннадій Олександрович

15. Дурноп’ян Інна Володимирівна

16. Завальний Мирослав Олегович

17. Зайцев Віктор Миколайович

18. Ігнатьєв Георгій Олегович

19. Карпович Костянтин Володимирович

20. Кіріченко Євген Сергійович

21. Климов Костянтин Валерійович

22. Коваленко Юрій Іванович

23. Крятов Микола Іванович

24. Лаврик Євгенія Ігорівна

25. Лантушенко Ольга Олександрівна

26. Лашутко Оксана Іванівна

27. Луцик Аліна Сергіївна

28. Мельник Михайло Іванович

29. Метенко Світлана Юріївна

30. Моісеєнко Юрій Володимирович

31. Несвітайло Геннадій Вікторович

32. Олефіренко Олег Іванович

33. Ольшанський Андрій Сергійович

34. Павлик Юлія Анатоліївна

35. Пилипчук Олександр Петрович

36. Писана Ксенія Андріївна

37. Плахотнюк Сергій Іванович

38. Поляков Леонід Олегович

39. Поляков Станіслав Васильович

40. Романенко Яна Андріївна

41. Рябченко Вячеслав Олегович

42. Савченко Анна Русланівна

43. Салатенко Семен Павлович

44. Сахнюк Віталій Сергійович

45. Сахошко Микола Миколайович

46. Сіренко Руслан Васильович

47. Сорокін Валерій Євгенович

48. Стаднік Артем Вікторович

49. Стрельченко Наталія Анатоліївна

50. Тітаренко Євген Вікторович

51. Химич Віктор Васильович

52. Хрупа Олександр Дмитрович

53. Шапошник Світлана Володимирівна

54. Штейнінгер Володимир Євгенійович

 

Ви тут: Головна сторінка ОРЕНДА МАЙНА Депутати районної ради