РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Офіційне повідомлення

 про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті Сумської районної ради  www.sumy – region.gov.ua   у розділі «Регуляторна діяльність» з 13.09.2013 року буде оприлюднено проект рішення Сумської районної ради «Про затвердження положень з управління спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Сумського району» з Додатком 2 „Порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району” і аналізом його регуляторного впливу.

Вказані документи мають на меті встановити  дієвий механізм, який би відповідав законодавству і регулював порядок управління об’єктами спільної власності, а саме: повноваження органів управління щодо управління комунальними підприємствами, установами і закладами та майном спільної власності, списання, відчуження майна, а також передача майна спільної власності на праві оперативного управління та праві господарського відання, тощо. 

З повним текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у Сумській районній раді  (м. Суми, вул. Іллінська, 97, 3 поверх, каб.27).

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються щоденно (з 08.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00, крім вихідних) Сумською районною радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 40009, м. Суми, вул. Іллінська, 97, 3 поверх, каб.27, телефон 61-13-94.

 

Голова районної ради                                                            І.В.Бояринова

Ви тут: Головна сторінка РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ Регуляторна діяльність РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ Офіційне повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту