Постійна комісія з питань законності, громадського порядку, боротьби з корупцією, регуляторної політики, депутатської діяльності та регламенту
 
Голова комісії – Бояринова Ірина Володимирівна
 
Члени комісії: 
Демченко Сергій Андрійович                             
Таран Лариса Андріївна       
Шапошник Світлана Володимирівна                  
Кабанець Віктор Михайлович
Колодненко Віталій Миколайович     
                                     
 
Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю
 
Голова комісії – Торгачов Єгор Миколайович
 
Члени комісії: 
Балицький Володимир Петрович               
Валевська Анна Вікторівна                        
Лютий Валерій Олександрович 
Пінчук Юрій Петрович                    
Тарнаруцький Ярослав Леонідович           
Халайджі Віктор Петрович
                        
 
Постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, соціально-культурного розвитку та соціального захисту населення, сім’ї та молоді
 
Голова комісії – Олійник Лариса Василівна
 
Члени комісії: 
Дорошкевич Людмила Степанівна             
Доценко Ніна Олександрівна                      
Тимохін Олександр Миколайович             
Фегер Валентина Вікторвіна                       
Феденченко Віталій Вікторович    
            
 
Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів
 
Голова комісії –  Іванченко Сергій Миколайович
                                        
Члени комісії:
Захарченко Анатолій Володимирович          
Карпенко Сергій Михайлович                       
Неборачок Сергій Леонідович                       
Пугач Віталій Миколайович                          
Сахошко Микола Миколайович                    
Северин Микола Сергійович                         
 
 
Постійна комісія з питань промисловості, будівництва, підприємництва, житлово-комунального господарства,транспорту і зв’язку
 
Голова комісії – Соловей Микола Петрович    
                 
Члени комісії: 
Велієв Алі Курбан огли                             
Ігнатенко Анатолій Анатолійович 
Матвієвський Олег володимирович          
Мірошніченко Сергій Васильович       
Цвігун Віктор Олександрович                  
 
Ви тут: Головна сторінка ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ Постійні комісії