РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 ПРОЕКТ

Про затвердження  Положеньз питань

управління спільною власністю

територіальних громад сіл, селищ 

Сумського району

 

Відповідно до пунктів 19, 20 частини 1статті 43, частин 4, 5 статті 60, абзацу другого пункту 10 розділу VПрикінцеві та перехідні положення Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Господарського кодексу України, з метою підвищення ефективності використання майна та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік підприємств, установ і закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району (Додаток 1).

2. Затвердити порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району (Додаток 2).

3. Затвердити порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ і закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району (Додаток 3)

4. Затвердити типові форми контрактів з керівниками підприємств і установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району (Додатки 4, 5).

5. Керівникам підприємств, установ і закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району внести необхідні зміни до статутів, положень та інших установчих документів у відповідності до порядків, затверджених даним рішенням.

6. Виконавчому апарату Сумської районної ради (головаБояринова І.В.) та Сумській районній державній адміністрації (голова Кідіменко П.П.) здійснити заходи щодо проведення призначення керівників підприємств, установ і закладів спільній власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району, що працюють на даний час, за процедурою  порядку, затвердженого цим рішенням.

         7.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Сумської районної ради з питань соціального та економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів і управління комунальною власністю(Вігран С.І.).

 

 

Голова                                                                                    І.В.Бояринова

Ви тут: Головна сторінка РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ Регуляторна діяльність РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ Про затвердження "Положень з питань управління спільною власністю територіальних громад сіл, селищ"