РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ

СУМСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ШОСТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

04.08.2011                                                                                   Суми  

 

Про  скасування регуляторних актів,

що не відповідають принципам

державної  регуляторної політики

прийнятих Сумською районною радою

станом на 01.01.2011

 

      Керуючись статтею 36 Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської  діяльності», статтями 2 і 7 Закону України « Про прискорений перегляд  регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими  особами місцевого самоврядування»,   приймаючи до уваги лист відділу Держкомзему у Сумському районі за № 1635/01-21 від 26.05.2011  та з метою дотримання вимог чинного законодавства України, районна рада вирішила:

 

1.Скасувати регуляторний акт, що не відповідає принципам  державної регуляторної політики прийнятий рішенням  вісімнадцятої сесії районної ради п'ятого скликання від 25.07.2008 « Про встановлення  розміру орендної плати на земельні ділянки під водними об'єктами, що надані для спортивно - любительського рибальства та організації культурного відпочинку населення».

2.Скасувати регуляторний акт, що не відповідає принципам  державної регуляторної політики прийнятий рішенням  шістнадцятої сесії районної ради п'ятого скликання від 14.03.2008 « Про порядок нарахування орендної плати за землю».

3. Скасувати регуляторний акт, що не відповідає принципам  державної регуляторної політики прийнятий рішенням  десятої сесії районної ради п'ятого скликання від11.07.2007 « Про порядок нарахування плати за  користування  земельними ділянками, на яких знаходяться водні об'єкти на території Сумського району».

 

Голова                                                                                    І.В.Бояринова
Ви тут: Головна сторінка РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ Регуляторна діяльність РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ Про скасування регуляторних актів, що не відповідають принципам державної регуляторної політики