РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ

СУМСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ШОСТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

___ .08.2011                                         м. Суми   проект

 

Про  скасування регуляторних актів,

що не відповідають принципам

державної  регуляторної політики

прийнятих Сумською районною радою

станом на 01.01.2011

      Керуючись статтею 36 Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської  діяльності», статтями 2 і 7 Закону України « Про прискорений перегляд  регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими  особами місцевого самоврядування»,   приймаючи до уваги лист відділу Держкомзему у Сумському районі за № 1635/01-21 від 26.05.2011  та з метою дотримання вимог чинного законодавства України

районна рада вирішила:

1.Скасувати регуляторний акт, що не відповідає принципам  державної регуляторної політики прийнятий рішенням  вісімнадцятої сесії районної ради п'ятого скликання від 25.07.2008 « Про встановлення  розміру орендної плати на земельні ділянки під водними об'єктами, що надані для спортивно - любительського рибальства та організації культурного відпочинку населення».

2.Скасувати регуляторний акт, що не відповідає принципам  державної регуляторної політики прийнятий рішенням  шістнадцятої сесії районної ради п'ятого скликання від 14.03.2008 « Про порядок нарахування орендної плати за землю».

3. Скасувати регуляторний акт, що не відповідає принципам  державної регуляторної політики прийнятий рішенням  десятої сесії районної ради п'ятого скликання від11.07.2007 « Про порядок нарахування плати за  користування  земельними ділянками, на яких знаходяться водні об'єкти на території Сумського району».

 

Голова                                                                                    І.В.Бояринова

Ви тут: Головна сторінка РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ Регуляторна діяльність РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ Про скасування регуляторних актів, що не відповідають принципам регуляторної політики