Слайди новин

  • 5 грудня 2019 року голова районної ради Вадим Акпєров підписав розпорядження №04-29/15 «Про скликання тридцятої сесії Сумської районної ради сьомого скликання»

    5 грудня 2019 року голова районної ради Вадим Акпєров підписав розпорядження №04-29/15 «Про...

  • Дорогі представники місцевого самоврядування, шановні колеги!

    Дорогі представники місцевого самоврядування, шановні колеги!

  • Увага!!! Інформація щодо засідання районної комісії з відбору індивідуальних забудовників

    Увага!!! Інформація щодо засідання районної комісії з відбору індивідуальних забудовників

     Гарна освіта - основний інструмент підростаючого покоління, на шляху становлення особистості та саморозвитку задля свого щасливого майбутнього. Успіхи, досягнення, результати роботи навчальних закладів освіти за минулий навчальний рік та готовність до втілення концепції Нової української школи у школах Сумського району у році прийдешньому обговорювали на педагогічному форумі освітян "Впевнений старт освітньої реформи - важлива умова сучасної освіти".

    Голова Сумської районної ради Анатолій Салогуб і голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко висловили слова вдячності педагогам району за результативну, плідну працю з дітлахами району, за високі досягнення та гідне представництво нашими юнаками та дівчатами на олімпіадах і змаганнях різних видів.

    - Щира дяка кожному за ваш неоціненний вклад в своїх учнів, за ті знання, що вони отримують в ході навчання, - подякував голова Сумської райради Анатолій Салогуб. - Ваш результат - це успішні діти, які займають призові місця на олімпіадах, вступають у вищі навчальні заклади різних рівнів і насамперед стають гідними синами і доньками своєї країни. У новому навчальному році хочу побажати усім натхнення, наснаги, витримки й творчих успіхів. Нехай вас поважають і цінують!

    Начальник відділу освіти Сумської райдержадміністрації відзвітувала, що школи Сумського району повністю готові до запуску Нової української школи, що підтвердили усі присутні директори шкіл.

    Бажаємо учням і вчителям нашого району чудового навчального року, захоплюючих відкриттів, нових знань і зайняття найвищих місць на призових п'єдесталах!

 

Ви тут: Головна сторінка Освітню реформу та досягнення навчальних закладів району обговорювали на тематичній конференції