Голова прикордонної Хотінської громади Микола Торяник отримав звання Почесного громадянина Сумського району

WhatsApp Image 2024-05-15 at 05.53.16.jpeg - 552.51 KB

 

Рішенням двадцять сьомої сесії Сумської районної ради від 10 травня 2024 року присвоїно звання «Почесний громадянин Сумського району» голові Хотінської селищної ради Миколі Івановичу ТОРЯНИКУ.

«Днями на сесії Хотінської селищної ради вручили посвідчення та нагородну стрічку з відзнакою до звання «Почесний громадянин Сумського району» голові цієї громади – Миколі Івановичу ТОРЯНИКУ. Беззаперечно, це заслуга всієї Хотінської громади. А Микола Іванович – це людина, яка дійсно знаходиться на своєму місці, вражаючи своєю силою волі та вірою. Його здатність ефективно вирішувати проблеми громади та військових, підтримувати патріотичний дух населення доводять, що він відповідальний та цілеспрямований керівник. І з початком повномасштабного вторгнення він вкотре підтвердив, що пріоритетом для нього є жителі громади та наші захисники. Шана йому та всім мешканцям громади за невтомну працю на благо нашої держави, Сумщини та рідного району! Водночас на сесії вчергове виділено кошти на придбання засобів радіоелектронної боротьби, лікування військових та постраждалих від обстрілів мешканців, затверджено програму підтримки Збройних Сил України, розглянуто майнові та земельні питання. Рішення прийняті одноголосно. Вистоїмо разом!» – прокоментував голова Сумської районної ради Геннадій ДЕМ'ЯНЕНКО.

 

WhatsApp Image 2024-05-15 at 07.09.17.jpeg - 544.94 KB

 

Микола ТОРЯНИК народився 26 травня 1967 року у селі Кіндратівка Сумського району. З 2002 року обирався головою Кіндратівської сільської ради чотири каденції поспіль, а вже з 2016 року став головою Хотінської громади. За ці роки Микола Іванович здобув неабиякий авторитет серед жителів громади, показав себе як дієва, відповідальна особистість, справжній потужний лідер, патріот своєї країни.

Війна в Україні поставила перед громадами Сумського району надзвичайно багато викликів та проблем. Час повномасштабного вторгнення – страшний час, який вніс багато корективів і в життя Хотінської громади. Часті ворожі обстріли заважають функціонувати належним чином, але Микола Іванович робить все можливе задля збереження громади та життів її мешканців, організовує поставки продуктів харчування, речей першої необхідності, допомагає соціально-вразливим верствам населення. Окрім цього, налагодив співпрацю з іноземними та вітчизняними волонтерами, підприємствами, благодійними та громадськими організаціями, які підтримують та допомагають громаді. Попри тяжку ситуацію в районі, він не зупиняється та прикладає всі зусилля, щоб громада мала розвиток.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України за ініціативи голови громади було створено один з перших загонів добровольчого формування територіальної оборони, який став на захист жителів громади, організовано підвоз пенсії, вирішено питання по забезпеченню громади сировиною для хлібозаводів. Комунальні служби громади працюють в повному обсязі і вчасно відновлюють пошкоджені об'єкти інфраструктури та будинки мирних жителів. Систематично проводиться робота з облаштування укриттів та бомбосховищ для населення. Громада постійно підтримувала і продовжує підтримувати військових, надає захисникам різного роду допомогу, в тому числі і фінансову.

За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток, багаторічну працю, високий професіоналізм та активну життєву позицію Микола ТОРЯНИК був неодноразово нагороджений Президентом України, Верховною Радою України, Сумськими обласною та районною державними адміністраціями, радою.

 

WhatsApp Image 2024-05-15 at 07.07.05.jpeg - 228.94 KB

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Голова прикордонної Хотінської громади Микола Торяник отримав звання Почесного громадянина Сумського району