Рада оборони Сумської області розглянула ситуацію на кордоні, евакуацію населення, енергетику та інформаційні атаки ворога

WhatsApp Image 2024-05-09 at 07.11.34.jpeg - 95.63 KB

 

Вчора, 8 травня, відбулось чергове засідання Ради оборони Сумської області під головуванням начальника Сумської ОВА Володимира АРТЮХА. 

Щодо ситуації на кордоні Сумської області доповідали командири угруповань військ. За доповідями військового керівництва Рада оборони зробила висновок:

Збільшення ударних груп військ ворога на кордоні з нашою областю не спостерігається;

Військові частини та підрозділи Збройних Сил і Сил безпеки перебувають у повній готовності до реагування на можливі дії ворога.

Розглядалося також питання роботи громад щодо посилення оборонних рубежів навколо визначених військовим командуванням населених пунктів.

З метою збереження життя населення, яке знаходиться в 5-10 кілометровій зоні від лінії зіткнення від можливих дій диверсійних груп противника, артилерійських та авіаційних обстрілів, рекомендується евакуювати людей до безпечних підготовлених місць у відповідності до планів евакуації громад Сумського, Охтирського, Конотопського та Шосткинського районів.

Керівникам районних військових адміністрацій доведені терміни та порядок виконання цих заходів.

Ворог активно працює, щоб зірвати мобілізацію в Україні, і в тому числі і в Сумській області.

У регіоні, спецслужби рф через спеціальні телеграм-канали впливають на свідомість нашої молоді, яка виконує за винагороду відповідні завдання щодо дискредитації влади та зриву процесу мобілізації.

Рішенням Ради оборони підготовлені рекомендації для навчальних закладів та батьків школярів та студентів щодо запобігання можливої участі дітей в акціях, які проводять ворожі спецслужби. Також Рада оборони звертається до жителів Сумщини з проханням звернули увагу на те, які інтернет-ресурси відвідують їх діти.

Окрім цього, розглядалось питання щодо безперебійної роботи мобільних операторів, проведення комплексу робіт щодо забезпечення сталого мобільного зв'язку в умовах відсутності електроенергії.

Поставлені задачі громадам щодо підвищення інженерного захисту відповідних об'єктів та забезпечення їх автономними джерелами електроживлення.

Крім того, з урахуванням сьогоднішнього обстрілу об'єктів енергогенерації у Запорізькій, Вінницькій, Івано-Франківській областях Радою оборони рекомендується жителям області максимально економно споживати електроенергію. Це дасть можливість швидше відновити енергосистему країни, Сумщини, уникнувши блекаутів, повідомили в ОВА.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Рада оборони Сумської області розглянула ситуацію на кордоні, евакуацію населення, енергетику та інформаційні атаки ворога