У Сумському районі нагородили військових, добровольців, медиків, рятівників та енергетиків

 

Сьогодні, 22 серпня 2023 року в м. Суми відбулось спільне урочисте засідання колегії Сумської районної військової адміністрації та президії Сумської районної ради з нагоди прийдешнього державного свята – Дня Незалежності України. 

У заході взяли участь керівники Сумських обласних військової адміністрації та ради, громад міст, сіл та селищ Сумського району. За значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку почесними відзнаками, цінними подарунками та грамотами Сумських районних військової адміністрації та ради було нагороджено військових, добровольців, медиків, рятівників, освітян, енергетиків та службовців органів місцевого самоврядування Сумського району. 

«Другий рік поспіль ми зустрічаємо цей день в умовах повномасштабної війни з російськими загарбниками, відстоюючи державу і свободу, захищаючи гідність, честь, життя та незалежність», – прокоментував захід тимчасово виконуючий обовʼязки голови Сумської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Михайло МЕЛЬНИК. 

Голова Сумської районної ради Геннадій ДЕМʼЯНЕНКО: «Сьогодні ми вітали наших військових, добровольців, медиків, рятівників та енергетиків. Це ті люди, на яких тримається незалежність України, вони і є її уособленням. Вони щоденно служать нашій державі, не шкодуючи ні здоровʼя, ні життя. Весь світ бачить хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми – українці!»

Надаємо, що цьогоріч депутати Сумської районної ради також присвоїли звання «Почесний громадянин Сумського району» першому командувачу ОТУ «СУМИ» генерал-майору Олександру НЕСТЕРЕНКУ, підполковнику Збройних Сил України Сергію СОСЄДСЬКОМУ та директору товариства АФ «Псьол» Миколі КАЛІНІЧЕНКУ. 

 

 

 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ У Сумському районі нагородили військових, добровольців, медиків, рятівників та енергетиків