Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ: «Місцева влада повинна витрачати бюджетні кошти в першу чергу на потреби оборони»

0aec9a1fad887628e7f90114639fc724_1690715437_extra_large.jpeg - 64.64 KB

Сьогодні у Франківську провели засідання Конгресу місцевих та регіональних влад. Дуже важливе засідання саме зараз, коли є час підготуватися до зимового сезону як на державному рівні, так і на рівні областей та громад. Маємо бути свідомі того, що російські терористи спробують продовжити атаки проти української енергетики, проти нормального життя людей. Але наша незламність має перемогти.

Обговорили сьогодні й бюджетні питання. Місцеві бюджети мають суттєві ресурси, які треба витрачати з державницької позиції. Усі бачать, якими є потреби на передовій. Усі бачать, на чому акцентують волонтери. Отже, усі бюджети – і державний, і місцевий – мають відповідати пріоритету номер один, а саме обороні. Допомога нашим воїнам, допомога захисту, допомога сім’ям наших героїв і загалом захисту життя.

«Що стосується бюджетних витрат. Українські воїни, весь наш народ мають відчувати, що українські громади вважають оборону саме першим пріоритетом… Бюджетні витрати повинні відображати саме таке пріоритетне розуміння завдань. Хай на мене не ображаються деякі представники місцевої влади, зараз точно не час для заміни бруківки. Ми бруківкою ворога не виженемо з нашої держави. Тому, вибачте, будемо прикрашати міста вже переможні. Також варто шукати позабюджетні джерела для інших напрямків роботи. Можна говорити з донорами», – наголосив Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

Дякую всім, хто працює на посилення України!

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ: «Місцева влада повинна витрачати бюджетні кошти в першу чергу на потреби оборони»