Прикордонним громадам Сумського району приділяється особлива увага

IMG-20230526-WA0008.jpg - 121.93 KB

На цьому голова Сумської ОВА Володимир Артюх наголосив під час наради із заступниками, керівниками структурних підрозділів ОВА, головами РВА та керівниками прикордонних громад Сумщини. Участь в заходів від Сумського району також прийняв голова райради Геннадій Дем’яненко.

«Усім цим громадам зараз нелегко. Тому наша мета – допомагати їм. Вони мають знати про всі програми, як державні, так і обласні, які спрямовані на їх розвиток – це програми з відновлення житла, інфраструктури тощо», – підкреслив Володимир Артюх.

Болючим питанням, за словами голів прикордонних громад, є питання доріг. Голова Сумської ОВА зазначив, що хоча б ямковий ремонт на прикордонні – у 20-кілометровій зоні – має виконуватися. Адже це, не лише логістика, а й збереження життя і здоров’я жителів прикордоння.

«Зовсім недавно ми в Сумському районі запустили пілотний проєкт із створення стабілізаційного фонду для подолання наслідків обстрілів. Вдячний абсолютно всім головам району за його підтримку. Сьогодні жителям прикордоння майже щодня потрібна матеріальна допомога, аби ліквідувати наслідки ворожих обстрілів. Районний стабілізаційний фонд має надати підтримку у відновленні. Наша спільна робота вже дає результати», – прокоментував результати наради голова Сумської районної ради Геннадій Дем’яненко.

Також Володимир Артюх наголосив, що у планах – у структурі ОВА створити підрозділ, спеціалісти якого будуть на постійному зв’язку з прикордонними громадами й допомагатимуть у вирішенні їх нагальних проблем.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Прикордонним громадам Сумського району приділяється особлива увага