Сумські депутати чистять Степанівську громаду

Вчора, 25 квітня 2023 року депутати Сумської районної ради та працівники її виконавчого апарату провели прибирання одного із смітників на території приміської Степанівки. 

 

Голова Сумської районної ради Геннадій Дем’яненко, - «Володимир Біцак проводить «розслідування» по Степанівці (сміється, - ред.). А якщо серйозно, зараз працює наша тимчасова контрольна комісія щодо неприйняття бюджету в цій громаді. Купи сміття посеред селища - це також один із наслідків цієї ситуації. Серед іншого, відсутні фінансування та відповідно реалізовані договори на прибирання території громади, результат - смітник. Та й не один. Ось поряд жіночка поралась на городі і її  обуренню немає меж. Каже, що ділять-ділять та поділити не можуть, про людей не думають взагалі. Маємо надію, що депутатський корпус все ж таки знайде консенсус. Ми максимально будемо сприяти пошуку компромісу. А степанівському голові та депутатам передаємо «челендж» з прибирання в громаді смітників. Наступний поряд, біля школи».

Нагадаємо, що комісію створено Сумською  районною радою на пленарному засіданні 7 квітня ц.р. Це єдина громада району та друга на Сумщині, де відсутній бюджет на цей рік. Не розподілено майже сорок мільйонів вільного залишку, внаслідок чого недофінансовані добровольчі формування, загальноосвітні, дошкільні навчальні заклади, заклади охорони здоров’я , інша інфраструктура. Всупереч Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Степанівська селищна рада цьогоріч не провела жодного повноцінного пленарного засідання. Із  шести запланованих сесій реально не відбулось жодної, що може бути підставою дострокового припинення повноважень ради або введення військової адміністрації. 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Сумські депутати чистять Степанівську громаду