Засідання конкурсної комісії Сумської районної з відбору суб’єктів оціночної діяльності

    19 листопада відбулося засідання конкурсної комісії Сумської районної з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ринкової (оціночної) вартості майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумського району, що перебуває на балансі Сумської районної ради, а саме нежитлового приміщення кімнати №8, площею 13,9 кв. м. Для участі у Конкурсі по відбору суб’єктів оціночної діяльності 12 листопада 2021 року у запечатаному конверті надійшла одна «Конкурсна документація» від ФОП Шевич Т.Є. Члени комісії розглянули подані для участі в конкурсі документи.

    У результаті було визначено, що пропозиція ФОП Шевич Т.Є. відповідає критеріям, визначеним пунктом 3.4. розділу ІІІ Додатку 2 Положення, строки виконання є розумними, а запропонована ціна виконання послуг не перевищує очікувану максимальну ціну надання послуг з оцінки одного об’єкта.

    Члени комісії рекомендували керівництву Сумської районної ради укласти договір з ФОП Шевич Т.Є. на визначення ринкової (оціночної) вартості майна вищезазначених об’єктів.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Засідання конкурсної комісії Сумської районної з відбору суб’єктів оціночної діяльності