Інформація про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності

Конкурсний відбір проводиться відповідно до Додатку 2 «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», затвердженого рішенням двадцять першої сесії Сумської районної ради шостого скликання від 25.12.2012 «Про затвердження Положень з питань управління спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Сумського району».

Найменування та місцезнаходження об’єкта оцінки: кімнати нежитлового приміщення адміністративної будівлі Сумської районної ради за адресою: 40009, м. Суми, вул. Іллінська, 97, корисною площею 632,3 кв. м. та приміщення гаражів (бокс № 1-3) за адресою: 40009 м. Суми, вул. Данила Галицького, 180.
 
Орендодавець (Балансоутримувач): Сумська районна рада.
 
Мета проведення ринкової (оціночної) вартості: для передачі в оренду без проведення аукціону, з метою розміщення офісних приміщень та транспортних засобів.
 
Вимоги до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності є наявність:
 
- відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства;
 
- досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;
 
- переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
 
- письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.
 
Для участі у конкурсі необхідно подати: заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою та конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.
 
До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:
 
- копія установчого документа претендента;
 
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
 
- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також - - копії кваліфікаційних документів оцінювачів;
 
- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності або іншого реєстраційного документа, виданого претенденту Фондом державного майна України;
 
- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).
 
Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.
 
Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у робочих та календарних днях).
 
Комісія розглядатиме лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 6 (шести) робочих днів.
 
Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ринкової (оціночної) вартості об’єктів оренди відбудеться 30 квітня 2021 року о 11 год. 00 хв. у кімнаті № 25 для засідань постійних комісій, за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 97, (3 пов.), тел. 61-22-22.
 
Документи на участь у конкурсі надаються через приймальню Сумської районної ради до конкурсної Комісії за вказаною адресою до 23 квітня 2021 року 16 год. 00 хв. включно.
Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Інформація про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності