Керівництво Сумського району долучилося до акції «Створюємо ліси разом»
21 березня, у Міжнародний день лісів, стартувала Всеукраїнська акція ініційована Державним агентством лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом».
Метою якої є поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні, виховання в підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, а головне озеленення навколишнього середовища.
![](/images/1/2021/09-04-2021/09-04-2021_002.jpg)
У четвер, 8 квітня, до акції долучилися й представники від депутатського корпусу районної ради, серед яких: голова Сумської районної ради Віктор Химич, голова Сумської районної державної адміністрації Руслан Сіренко, радник голови районної ради, депутат Яна Романенко та інші.
![](/images/1/2021/09-04-2021/09-04-2021_003.jpg)
Присутніх на заході ознайомили з технологією посадки дерев за допомогою меча Колесова, яку кожному вдалося оцінити на практиці на землях Могрицького лісництва.