Робоча група районної ради продовжує працювати над розподілом приміщень для оренди
11 березня відбулося друге засідання робочої групи з розподілу площі та передачі в оренду нежитлових приміщень, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Сумського району та перебувають на балансі Сумської районної ради.
![](/images/1/2021/11-03-2021/11-03-2021_002.jpg)
Голова робочої групи Валерій Сорокін ознайомив присутніх з пропозиціями щодо розміщення потенційних орендарів, зацікавлених в отриманні майна в оренду, та орендарів, які орендують нежитлові приміщення, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Сумського району та перебувають на балансі Сумської районної ради.
![](/images/1/2021/11-03-2021/11-03-2021_003.jpg)
Члени зібрання висловили свої зауваження та пропозиції щодо розподілу приміщень, які надалі будуть враховуватись при підготовці остаточного рішення робочої групи.
![](/images/1/2021/11-03-2021/11-03-2021_004.jpg)
![](/images/1/2021/11-03-2021/11-03-2021_005.jpg)