У вівторок, 2 березня, у районній раді відбулося засідання робочої групи з розподілу площі та передачі в оренду нежитлових приміщень

У вівторок, 2 березня, у районній раді відбулося засідання робочої групи з розподілу площі та передачі в оренду нежитлових приміщень, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Сумського району та перебувають на балансі Сумської районної ради.
Вищезазначена робоча група утворена відповідно рекомендацій президії Сумської районної ради та затверджена розпорядженням голови райради № 04-29/07 від 25.02.2021. Очолив її заступник голови районної ради Валерій Сорокін.
 
 
Секретар робочої групи, головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю та господарського забезпечення виконавчого апарату районної ради Лариса Радченко, ознайомила присутніх з порядком передачі в оренду приміщень відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна», затвердженого постановою КМУ від 03.06.2020 №483.
 
 
Члени робочої групи також опрацювали листи від потенційних орендарів, зацікавлених в отриманні майна в оренду, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Сумського району.
Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ У вівторок, 2 березня, у районній раді відбулося засідання робочої групи з розподілу площі та передачі в оренду нежитлових приміщень