Новообрані депутати Сумської районної ради зібрались на першу сесію
Перша сесія Сумської районної ради восьмого скликання відбулась символічно 7 грудня, в День місцевого самоврядування.
![](/images/1/2020/09-12-2020/130797199_3581420701936820_8905552383159017774_o.jpg)
Голова районної територіальної виборчої комісії Лариса Олійник під час розгляду першого питання порядку денного проінформувала присутніх «Про результати виборів депутатів до Сумської районної ради та визнання їх повноважень», а також урочисто вручила депутатам посвідчення.
![](http://sumyrayrada.gov.ua/images/1/2020/09-12-2020/130099989_3581421195270104_8264304016897296784_o.jpg)
![](http://sumyrayrada.gov.ua/images/1/2020/09-12-2020/130736694_3581421445270079_6970934958317266086_o.jpg)
До складу новообраної ради увійшли 54 депутати від п’яти політичних партій.
У результаті розгляду наступних питань та проведення таємного голосування головою Сумської районної ради обрано Химича Віктора Васильовича, заступником - Сорокіна Валерія Євгеновича.
![](http://sumyrayrada.gov.ua/images/1/2020/09-12-2020/130543908_3581421151936775_3420763318100463930_o.jpg)
![](/images/1/2020/09-12-2020/130791660_3581421215270102_7435315573694503843_o.jpg)