Голова Сумської районної ради Вадим Акпєров відзначив активістів освітньої галузі з нагоди професійного свята - Дня працівника освіти.
Освіта - завжди для нашої команди була однією з пріоритетних галузей. За останні п’ять років помітні значні позитивні зрушення в навчальних закладах району: ремонт приміщень, покращення матеріально-технічної бази, встановлення надбавок для педагогічних працівників. Це створює позитивний клімат для розвитку учнів та дозволяє педагогам використовувати сучасні методики у своїй щоденній роботі, - говорить Вадим Акпєров.
![](/images/1/2020/01/120599167_3391017520977140_3402951747547478006_n_002.jpg)
Також, він зазначив, що професія учителя є важливою для формування громадянського суспільства й особистості. Результати випускників навчальних закладів району вказують на те, що педагоги Сумського району є справжніми професіоналами галузі.
![](/images/1/2020/01/120744025_3391017607643798_3946756116335806663_o_003.jpg)