25 лютого, у Сумській районній раді відбувся семінар на тему "Декларування у 2020 році"
![](/images/1/25-02-2020/87387946_2804362442975987_6660698607634612224_o_001.jpg)
У вівторок, 25 лютого, у Сумській районній раді відбувся семінар на тему "Декларування у 2020 році" для державних службовців, депутатів районної ради, сільських, селищних голів та їх секретарів. Головним спікером виступив начальник юридичного відділу виконавчого апарату Сумської районної ради Віталій Дейниченко.
Він ознайомив присутніх з тонкощами декларування у поточному році та виокремив зміни, які ввели цьогоріч.
![](/images/1/25-02-2020/87474439_2804362912975940_8729993879249485824_o_002.jpg)
![](/images/1/25-02-2020/87578497_2804362922975939_2741235930047184896_o_003.jpg)
![](/images/1/25-02-2020/87379034_2804362452975986_678681875891355648_o_004.jpg)
Довідково. З 01 січня 2020 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Останній день подачі 31 березня 2020 року.