УВАГА! 11 жовтня 2019 року відбудеться двадцять восьма сесія Сумської районної ради

   11 жовтня 2019 року о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі районної ради відбудеться пленарне засідання двадцять восьмої сесії Сумської районної ради.

   На розгляд сесії виносятьсянаступні питання:

   1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

   2. Про внесення змін до рішення Сумської районної ради від 20.12.2018 «Про районний бюджет Сумського району на 2019 рік».

   3. Інші питання.

   З метою попереднього обговорення матеріалів та проектів рішень сесії пройдуть засідання постійних комісій районної ради:

   8 жовтня 2019 року о 10-00 – спільне засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, соціально – культурного розвитку та соціального захисту населення, сім’ї та молоді; постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю;

   8 жовтня 2019 року о 13-00 – спільне засідання постійної комісії районної ради з питань законності, громадського порядку, боротьби з корупцією, регуляторної політики, депутатської діяльності та регламенту; постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів та постійної комісії районної радиз питань промисловості, будівництва, підприємництва, житлово – комунального господарства, транспорту і зв’язку;

   11 жовтня2019 року о 9-30 – засідання президії районної ради.

   На сесію запрошуються: депутати районної та обласної ради, тимчасово виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації та заступник, прокурор місцевої прокуратури, сільські та селищні голови району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ УВАГА! 11 жовтня 2019 року відбудеться двадцять восьма сесія Сумської районної ради