УВАГА! 07 серпня 2019 року відбудеться двадцять сьома сесія Сумської районної ради

   Відповідно до розпорядження, підписаного заступником голови районної ради Анатолієм Салогубом від 25.07.2019 за №04-29/13, у Сумській районній раді відбудеться пленарне засідання двадцять сьомої сесіїСумськоїрайонноїради, яке пройде у приміщенні адміністративної будівлі за адресою: м. Суми, вул. Іллінська 97 (велика зала).

   Пленарне засідання сесії Сумської районної ради відбудеться 7 серпня 2019 року о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської районної ради.

   На розглядсесії районноїради виносятьсянаступні питання:

   Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі двадцять сьомої сесії Сумської районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 7 серпня 2019 року у великій залі районної ради. Початок о 10-00 годині.

   Основні питання порядку денного:

  1. Про    інформацію   керівника   Сумської    місцевої    прокуратури    щодо результатів діяльності місцевої прокуратури за 6 місяців 2019 року.
  2. Про інформацію керівника Сумського районного відділу поліції щодо результатів діяльності за 5 місяців 2019 року.
  3. Про   внесення   змін   до  Програми економічного і соціального  розвитку Сумського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.
  4. Про  внесення  змін  до  рішення  Сумської  районної  ради  від 20.12.2018 «Про районний бюджет Сумського району на 2019 рік».
  5. Інші питання.

   З метою попереднього обговорення матеріалів та проектів рішень сесії пройдуть засідання постійних комісій районної ради:

   5 серпня 2019 року о 10-00 – спільне засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, соціально – культурного розвитку та соціального захисту населення, сім’ї та молоді;постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю;

   5 серпня 2019 року о 13-00 – спільне засідання постійної комісії районної ради з питань законності, громадського порядку, боротьби з корупцією, регуляторної політики, депутатської діяльності та регламенту; постійної комісії районної радиз питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів та постійної комісії районної радиз питань промисловості, будівництва, підприємництва, житлово – комунального господарства, транспорту і зв’язку;

   7 серпня2019 року о 9-30 – засідання президії районної ради.

   На сесію запрошуються: депутати районної та обласної ради, голова  райдержадміністрації та його заступники, прокурор місцевої прокуратури, сільські та селищні голови району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ УВАГА! 07 серпня 2019 року відбудеться двадцять сьома сесія Сумської районної ради