Державних службовців вітали з професійним святом

   У оновленій ошатній великій залі Сумської районної ради зібрались працівники Сумської районної державної адміністрації та районної ради. Привід святковий - відзначення Дня державного службовця. Заступник голови Сумської районної ради Анатолій Салогуб привітав колег та відзначив керівника апарату Сумської РДА Олену Богатир, а також заступника начальника - начальника відділу з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації Віту Могилу грамотами за високий професіоналізм, плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди Дня державної служби.

   Від керівництва райдержадміністрації вітала держслужбовців Олена Богатир, яка зазначила, що незважаючи на всі трансформації, державний службовець залишається опорою громадян Сумського району, їх підтримкою та комунікатором між районною владою й населенням.
  Традиційно новоспечені держслужбовці прийняли присягу: "Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки".

 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Державних службовців вітали з професійним святом