Пам`яті героїів небесної сотні

   20 лютого, у День пам'яті Героїв Небесної Сотні, працівники Сумської районної ради, Сумської районної державної адміністрації, директори навчальних закладів та громадяни району зібрались у фоє адміністративної будівлі районної ради на мітинг-реквієм. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто не боявся висловити свою громадянську позицію, а натомість вийшов під час Революції Гідності проти тодішнього режиму на центральні вулиці Києва та вже не повернувся додому. 


   

   20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. 
105 Героям Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Герой України, а троє іноземців - громадянин Білорусі Михайло 
Жизневський, Грузії – Зураб Хурція і Давид Кіпіані, посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні. 

     

   
- Ми повинні не забувати про Небесну Сотню й пам'ятати за що стояли на Майдані тисячі свідомих українців: захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору - звернувся до присутніх голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій ДОРОШЕНКО. - Герої живуть доти, доки не згасає про них пам'ять. Кожен залишиться в наших серцях, тож схилімо голови перед подвигом Героїв Небесної Сотні і пронесемо пам'ять про них через життя.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Пам`яті героїів небесної сотні