Урочистості у с. Сад

    Голова Сумської районної ради  Вадим Акпєров 6 травня взяв участь у мітингу – реквіємі, присвяченому Дню пам'яті та примирення та 71 річниці Перемоги над нацизмом Другій світовій війні біля меморіального комплексу героям у с.Сад.   

    Цього сонячного травневого дня біля пам’ятника зібралися декілька поколінь земляків – ветерани, жителі сіл і селищ району, військовослужбовці, депутати, громадські активісти.

    Керівники району Геннадій Дорошенко та Вадим Акпєров подякували ветеранам  за їх мужність і героїзм,низько вклонилися їм, разом з усіма присутніми у хвилину мовчання вшанували  пам’ять відомих і невідомих воїнів, які прийняли свій останній бій та знайшли вічний спокій на рідній землі, наближаючи таку жадану для всіх Перемогу. 

    Садівський сільський голова Надія Масалітіна від імені всіх територіальних громад району схвильованими поетичними рядками привітала сивочолих гостей.

    Підтримав сільського очільника в.о. військового комісара Михайло Притика: «Нащадки продовжують Ваш величний подвиг, захищаючи цілісність, державність та спокій усієї України.  Слава бійцям і командирам, котрі сьогодні, як сімдесят один рік тому їхні діди і прадіди, зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають свободу і цілісність України. Прадіди перемогли у Другій світовій війні, а наші молоді оборонці Вітчизни все роблять, наближаючи  світлий  день, коли на сході держави запанує мир».

    Мітинг – реквієм закінчився покладанням квітів до меморіального комплексу героям.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Урочистості у с. Сад