Наш уродженець-герой – Почесний громадянин Сум

    Днями  рішенням Сумської міської ради за виявлені мужність та героїзм при  захисті територіальної цілісності та незалежності України  у зоні АТО Почесним  громадянином Сум посмертно названий уродженець Сумського району Ігор Завальний. Він народився і виріс у с. Великі Вільми Сумського району, тут навчався у школі,тут живуть його безутішні батьки.

    У Сумському районі ім’я молодшого сержанта, водія-машиніста заправної машини 9 батареї 27 реактивного артполку, який загинув 3 вересня 2014 року поблизу Старобільська Луганської області, увічнене встановленням меморіальної Дошки на рідній школі.

    Перед призовом Ігор проживав у Сумах і працював на СМПО імені Фрунзе котельником. Отож Суми теж увічнили Героя, навічно вписавши його ім’я до списку своїх  Почесних громадян.

    Разом із нашим уродженцем Почесними громадянами міста названі  жителі нашого слобожанського краю - старший  лейтенант  Микола Осипов, 1968 року народження, старший лейтенант Віталий Бей, 1983 року народження, які загинули  разом  з Ігорем у Луганскій області під обстрілом реактивної системы залпового вогню «Смерч», та молодший сержант 25 – річний Олексій Калюжний - його не стало при обстрілі  у Новоайдарському районі Луганської області.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Наш уродженець-герой – Почесний громадянин Сум