У Степанівці відбувся виїзний прийом громадян

    24 березня голова районної ради Вадим Акпєров провів виїзний прийом громадян на території Степанівської селищної ради. Участь у прийомі взяли й депутати районної ради закріплені за даним округом Сергій Карпенко та Сергій Неборачок.

    Представники територіальної громади смт. Степанівка звернулися до очільника району із проханням посприяти вирішенню таких життєвоважливих питань, як: незадовільний стан дороги по вул. Журавлина, виділення земельних ділянок під ОСГ учасникам АТО, будівництво водогону, освітлення вулиць, поліпшення матеріально-технічної бази Степанівської бібліотеки № 1, очищення колодязів та стан води на території селища, ремонт мосту до вул. Михайлівська та вул. Журавлина, організація любительського рибальства на водоймах. З усіх звернень голова районної ради надав заявникам вичерпні відповіді та рекомендації, деякі з проблемних питань узяті на особистий контроль.

    По закінченні прийому Вадим Акпєров разом із головою районної державної адміністрації Геннадієм Дорошенком та селищним головою Володимиром Лукашем відвідали ряд об’єктів інфраструктури Степанівської селищної ради. Насамперед ознайомилися зі станом їдальні колишнього цукрокомбінату. Приміщення на даний час знаходиться в оренді, але орендодавець істотно порушує умови договору. Як зазначили очільники району правильним вирішенням цього питання є відповідно до чинного законодавства розірвати договір оренди та передати їдальню на баланс Степанівської селищної ради.

    Відвідали представники влади району і нещодавно відкритий Спортивний комплекс смт. Степанівка. Заслужений тренер України Анатолій Семенець ознайомив гостей із матеріально - технічною базою комплексу. Варто зазначити, що цьогоріч за рахунок співфінансування місцевого та районного бюджетів планується ремонт покриття стадіону та бігових доріжок. З цього питання та проблеми передачі їдальні погоджено проведення громадського слухання до 10 квітня цього року.

    Продовжилося знайомство з Степанівкою у селищному будинку культури, який у 2014 році зайняв III місце на Всеукраїнському огляді-конкурсі клубних закладів у сільській місцевості. На сьогодні на базі будинку культури діє 18 гуртків, у яких займається понад 200 учасників-аматорів. Нагальними проблемами для закладу, як зазначив директор Павло Гладкий, є ремонт стелі у глядацькій залі та заміна звукової апаратури.

    Ознайомилися керівники ради та адміністрації з умовами функціонування Степанівської бібліотеки № 1 та дошкільного навчального закладу «Орлятко».

    Закінчилася екскурсія у Степанівській загальноосвітній школі I-III№ 1. Вітали гостей просторі, затишні класні кімнати, патріотичні куточки. За словами директора школи Наталії Бузовської, першочерговими проблемами закладу є осідання будівлі та ремонт даху. Проектно-кошторисна документація на ремонт даху вже виготовлена, сподіваємося, що ремонтні роботи розпочнуться вже цього року.

    По закінченні огляду об’єктів інфраструктури очільники району зазначили, що сприятимуть вирішенню кожного проблемного питання Степанівської територіальної громади.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ У Степанівці відбувся виїзний прийом громадян