Заступник голови районної ради привітав Хотінську територіальну громаду з Днем Соборності України

    22 січня заступник голови районної ради Анатолій Салогуб провів особистий виїзний прийом громадян у смт. Хотінь.

    Знайомство з територіальною громадою розпочалося із урочистого та проникливого мітингу. «Сьогодні Україна переживає найважчі часи за всю історію незалежності. Перед нашою Державою настали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність наші українські війська та патріоти. І дуже часто ціною власно життя. Ми всі віримо, що територіальна цілісність України скріплена кров'ю незалежних борців за її незалежність навіки залишатиметься непорушною. Адже саме в єдності дій та соборності ми маємо досягти головної мети - сильної, високорозвиненою, вільної, демократичної України»,– зазначив заступник голови у вітальному слові.Разом із головою Хотінської селищної ради Володимиром Золотарьовим, директором Хотінської спеціалізованої школи Володимиром Мельником Анатолій Салогуб поклав квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку. По закінченню мітингу відбувся прийом громадян, на якому побувало 19 осіб.

    Заявниками були порушені питання найрізноманітнішого характеру:

-         про незадовільний стан доріг;

-         про питання фінансування розпиловки дров для Хотінської спеціалізованої школи;

-         щодо процедури отримання субсидій;

-         щодо неналежного виконання умов договору оренди водного об’єкту на території смт. Хотінь;

-         про виплату надбавок для працівників освіти;

-         про проблему виклику швидкої медичної допомоги.

    З усіх звернень Салогуб А.М. надав відвідувачам вичерпні відповіді та роз'яснення в межах чинного законодавства та зазначив, що районна рада сприятиме вирішенню усіх нагальних проблем селища, адже лише завдяки тісній співпраці органів влади та активної участі громадськості можливе винайдення найбільш дієвих та ефективних шляхів вирішення проблем територіальної громади.

    По закінченні прийому відбулася екскурсія Хотінською спеціалізованою школою.

 

 

    Оглянувши котельню, заступник голови відмітив не тільки її належний стан, але й зазначив, що використання альтернативного палива несе економічний ефект та забезпечує відповідно до норм сталий температурний режим у школі. Директор закладу Володимир Мельник ознайомив Анатолія Миколайовича із матеріально – технічною базою приміщення та головними аспектами патріотичного виховання дітей. Заступник голови районної ради відвідав українську світлицю, хату хліба, краєзнавчий музей, куточок музичних інструментів. Дуже приємно, що учнів школи навчають шани до національних звичаїв та традицій, повазі до тата й неньки, сонячного, запашного хлібу та вишитого хрестика на рушнику, і головне – гордості й любові до незалежної та соборної України.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Заступник голови районної ради привітав Хотінську територіальну громаду з Днем Соборності України