Головою Сумської районної державної адміністрації призначено Геннадія Володимировича Дорошенка

    Голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко 21 січня 2016 року представив у великій залі Сумської районної ради нового голову Сумської районної державної адміністрації Г.В.Дорошенка, зачитавши відповідне Розпорядження Президента України Петра Порошенка від 19 січня 2016 року про призначення.

    Як наголосив Микола Олексійович, у Геннадія Володимировича за плечима багатий життєвий досвід, активна депутатська робота як народного парламентаря Сумської обласної ради, достатньо знань для виконання важливих завдань соціально-економічного розвитку району у нелегких умовах сьогодення. Адже на часі - децентралізація, допомога нашим захисникам, які на передовій, на сході країни, та вирішення багатьох соціальних проблем.

    Голова Сумської районної ради Вадим Акпєров привітав нового керівника райдержадміністрації Геннадія Дорошенка із призначенням. Підкреслив, що тільки спільними скоординованими діями районної ради та райдержадміністрації можна досягти успіхів у соціально-економічному розвитку району.

    У першому виступі перед депутатами району, сільськими, селищними очільниками, активом та громадськістю району Геннадій Дорошенко окреслив для себе та всіх держструктур одне з основних завдань – це надання якісних послуг населенню. У низці головних для вирішення питань: «Це зайнятість населення, зокрема збереження та створення робочих місць. Леліяти маємо кожного, хто створив робоче місце і підтримувати надалі роботодавців», - підкреслив Г.В.Дорошенко.  

    Пріоритетними у роботі нового очільника будуть: надання допомоги нашим захисникам країни, увага соціальному захисту кожного учасника АТО та їхнім родинам. Збереження пам’яті про загиблих, піклування про їх рідних.

    Геннадій Володимирович запевнив, що при кожному зверненні громадян, не потерпить зі зволіканням у розгляді та вирішенні питань. Зокрема він звернув увагу на харчування дітей у школах (якість та ціни) і висловив бачення як покращити його: через відкриті слухання та з використанням можливостей  місцевого виробника. При цьому, підкреслив голова РДА, - уникнути послуг посередників.

    Також йшлося про те, щоб підприємства, що працюють на території, мають реєструватися у районі і відповідно - наповнювати  районний бюджет. Новий очільник уже визначився щодо конструктивних зустрічей з виробниками, аграріями,  фермерами, інвесторами, керівниками підрозділів.  Це забезпечить аналіз конкретного стану справ у всіх галузях та окреслить перспективи. Двері кабінету голови райдержадміністрації для всіх відкриті.

    Після виступу розпочалося ділове спілкування. Із запитанням до голови,  зокрема, звернувся депутат районної ради, аграрій Сергій Карпенко щодо ефективного використання котлів на альтернативному паливі у бюджетних установах.  

    Підсумок  розмови – берегти і доцільно використовувати кожну бюджетну копійку. Відкрито і прозоро.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Головою Сумської районної державної адміністрації призначено Геннадія Володимировича Дорошенка