З Днем соборності України!

Шановні земляки!

    Щиросердечно вітаю вас з одним із найважливіших національних свят України – Днем Соборності України.

    Саме 22 січня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли не одне покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

    Цей день належить кожному з нас як історичний символ об’єднання України і, водночас, як загальний для всіх орієнтир майбутнього – саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для поступу та успіху нашої держави.

    Ми частинка народу. Без нас, без усіх нас немає ні народу, ні історії. І нам творить нову історію держави, що займе належне місце серед вільних і рівних країн планети. Ще в І столітті н.е. римський державний діяч, філософ Цицерон  говорив: «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона твоя».

    «Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року і Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи» — ці слова Президента України П.Порошенка ще раз  окреслили найважливіші віхи в історії нашої держави, що навічно вкарбувалися в життєву спадщину української нації. А також наголосили на незламності українського народу в боротьбі за свободу і незалежність проти ворога, який намагається розколоти, знищити нашу країну .

    Країна знаходиться у стані війни, війни підлої, підступної, яка забрала життя багатьох синів, чоловіків і батьків, котрі могли б радіти життю, створювати сім’ї, народжувати та ростити дітей. Ця війна зробила безхатченками тисячі людей зі  Сходу.

    Низький уклін сьогодні і шана тим, хто поклав своє життя захищаючи нашу державу, за Волноваху, Маріуполь та інші міста України, які безневинно постраждали під час ракетних обстрілів, воєнних злочинів сепаратистів.   

    Щиро вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.

    Міцного здоров’я Вам, шановні земляки щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у щасливе майбутнє.

Благословен той день, той час,

Коли з’єднався воєдино,

Народ прадавній український

В одну державу – Україну.

З повагою

Голова Сумської районної ради                                                                                              Вадим Акпєров

 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ З Днем соборності України!