Дива для дітей - щоб жила віра в добро і людяність

    Влада Сумського району приділяє велику увагу учасникам АТО. У великій залі районної ради у червні минулого року було проведено семінар для воїнів, котрі повернулися з  грізного сходу: їх ознайомили із заходами по соціальному захисту. Напередодні світлих свят Водохреща двісті двадцяти двом дітям учасників АТО Сумського району організували свято, наповнене особливим світлом і радістю.

    Щиро вітали у цій святковій залі дітей патріотів голова районної ради Вадим Акпєров, виконуючий обов’язки голови РДА Юрій Коваленко і дякували дітям, дружинам, батькам захисників, які підтримували і підтримують своїх мужніх тат, чоловіків. Продовжили спілкування організатори заходу – голова і заступник Сумської районної організації учасників АТО – Ігор Тарануха І Володимир Золотарьов, голова ГО «Самооборона Сумщини» Анатолій Кривець. 

     Маленькі глядачі з цікавістю вислухали вітання та запрошення до щедрувань ведучої Ольги Таранухи - і полилися вірші та пісні різдвяно-новорічного циклу від  Церкви «Благодать» і міні-театру ляльок. Із захопленням спостерігали за цікавими та повчальними сценками не лише малеча, а й їхні матусі, а то й татусі, які минулого року  бачили цих святкових днів  тільки суворі події буремного сходу країни. На цьому  святі у них світлішали обличчя, з вдячністю плескали в долоні маленькі й дорослі. Діти з великим задоволенням переглянули лялькове дійство, що залишило незабутнє враження в їхніх серцях. Диво сталося: на заході маленьких глядачів зігріли теплом і світлою радістю свят,.

    Діти не залишились без приємного сюрпризу - хлопчикам та дівчаткам були вручені подарунки від однолітків - вірян канадської діаспори. 

    Впевненість є у тому, що від Миколая і до Водохреща не тільки цьогоріч  дітям у районі дорослі разом дарували святкову казку, з особливим теплом і добром зігріваючи маленьких хлопчиків і дівчаток, які переживали, дуже чекали і чекають з війни татусів. Ця традиція збережеться роки, адже що може бути кращим за усмішку дитини? А подароване добро завжди повертається у рази більшим.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Дива для дітей - щоб жила віра в добро і людяність