Прийнято зміни

    14 січня  2016 року відбулося пленарне засідання четвертої сесії  Сумської районної ради сьомого скликання під головуванням Вадима Акпєрова.

    У засіданні взяли участь  в.о. голови Сумської районної держадміністрації Юрій Коваленко, начальник Сумського відділу Сумської місцевої прокуратури Роман Харитоненко, начальник інспекторів Сумського районного відділу поліції Віталій  Ткаченко, народні обранці Сумського району, керівники управлінь та відділів РДА та районних установ і організацій, очільники сільськогосподарських підприємств району, сільські та селищні голови.    Проведення сесії, як наголосив голова районної  ради, було викликано необхідністю внесення змін до місцевого бюджету Сумського району відповідно Державному бюджету у  двотижневий термін, як того вимагає чинне законодавство.

    Депутати розглянули три питання: «Про внесення змін до Програмиекономічного і соціальногорозвитку Сумського районуна 2016 рік»,  «Про внесення змін до рішенняСумської районної ради від 23.01.2015 «Про районний  бюджет Сумського району на 2015рік»,  «Про внесення змін до рішенняСумської районної ради від 25.12.2015 «Про районнийбюджет Сумського району на 2016 рік».

    Як проінформувала Наталія Сенченко – начальник фінансового управління Сумської районної державної  адміністрації доходну і видаткову частину районного бюджету збільшено  на 199775, 6 тисячі гривень.

    За рахунок збільшення обсягу доходів загального фонду районного бюджету, зокрема, було збільшено видатки пільговим категоріям населення на виплату соціальних допомог, надання пільг та житлових субсидій жителям району на оплату комунальних послуг, на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

    Головне, на що Наталія Василівна звернула увагу : «Внаслідок перерозподілу затверджених асигнувань працівникам загальноосвітніх шкіл забезпечено потребу у видатках по зарплаті разом із нарахуваннями у повному обсязі».

    Також, за рахунок перерозподілу поточних видатків,  у поточному році планується придбання шкільних автобусів на суму 731 тисяча гривень.

    Ділову атмосферу сесії було прикрашено святковим дійством, яке влаштували депутатам косівщинські аматори художньої самодіяльності. Митці щиро привітали присутніх з старим  Новим роком та  днем святого Василя, який вважається покровителем землеробства. Як годиться, посівали  житом – пшеницею, дарували віншувальні щедрівки, дарували пісенні побажання щастя – здоров’я присутнім у залі.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Прийнято зміни