Голова районної ради Вадим Акпєров підписав розпорядження про скликання четвертої сесії районної ради сьомого скликання

    Пленарне засідання четвертої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 14 січня 2016 року о 10-00 годині в приміщенні адміністративної будівлі Сумської районної ради.

    На розгляд депутатів внести питання:

         1. Про внесення змін до рішення  Сумської районної ради  від 23.01.2015 «Про районний бюджет Сумського району на 2015 рік»

         2. Про внесення змін до рішення  Сумської районної ради  від 25.12.2015 «Про районний бюджет Сумського району на 2016 рік»

         3. Інші питання

    З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень:

         12 січня 2016 року о 10-00 - засідання постійної комісії районної радиз питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

         14 січня 2016 року о 9-00- засідання президії районної ради.

         На сесію запрошуються: депутати районної ради, голова райдержадміністрації та його заступники, прокурор місцевої прокуратури, сільські та селищні голови району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій,  в.о. редактора районної газети «Вперед».

 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Голова районної ради Вадим Акпєров підписав розпорядження про скликання четвертої сесії районної ради сьомого скликання