З Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

    Прийміть щирі  вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

    Самоврядні органи в демократичному суспільстві завжди були і є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади.

    В Україні розпочато Конституційну реформу, одним із завдань якої є підвищення рівня  ефективності роботи органів місцевого самоврядування. Це відкриє шлях місцевій ініціативі, залучить до активної участі в управлінні місцевими  справами мешканців населених пунктів нашого району і країни в цілому, наповнить реальним змістом поняття самоврядування. Попереду – справи державної ваги: реформування громад, набуття фінансової самостійності  на місцевому рівні.

    Сподіваюся, що Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція стануть гідним внеском у розбудову і району, і держави   в цілому.  

    Бажаю наполегливості, реальних здобутків у нелегкій і відповідальній праці, мирного неба над головою, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх  життєвих планів і сподівань!

 

З повагою

Голова Сумської районної ради                                                                                              Вадим Акпєров

 

 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ З Днем місцевого самоврядування!