З Днем працівників органів прокуратури!

Шановні працівники органів прокуратури!

    Щиро вітаю вас з професійним святом!

    З перших днів незалежності України працівники прокуратури активно втілюють в життя принципи верховенства права, міцно стоять на варті Закону в усіх сферах суспільного життя. Ваш труд дуже важливий, адже український народ з усією рішучістю заявив про прагнення до свободи і справедливості та утвердження в суспільстві істинних цінностей. Саме сьогодні народжується справжня Україна, яка є незламною державою, мужньо  захищаючи від сепаратизму свої східні кордони, гідною поваги всього цивілізованого світу.

    Найважливішим напрямком у вашій  діяльності є боротьба з корупцією - робота, яка часто вимагає граничного напруження сил, мужності і готовності слідувати своєму обов'язку.

    Упевнений, що ваш професіоналізм і відданість обов'язку дозволять вам не тільки вирішувати проблеми, що виникають у зв'язку із законодавчими та управлінськими новаціями, але й забезпечувати ефективний захист правового поля України. Адже від вашої діяльності залежать добробут і безпека України, процвітання економіки, зростання її інвестиційної привабливості.

    Ви служите Закону, свято охороняючи і оберігаючи його. Бажаю всім працівникам прокуратури, службовцям закону, принциповості, міцного здоров'я на довгі роки, благополуччя і сил, які дозволять і в майбутньому безстрашно, терпляче, успішно захищати інтереси громадян, суспільства і держави!

    Щастя і всього найкращого вам і вашим родинам!

 

З повагою

Голова районної ради                                                                                                           В. П. Балицький 

 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ З Днем працівників органів прокуратури!