У Кровному вітали новобраного очільника

    Кровненська сільська рада, 10 листопада, провела засідання першої сесії сьомого скликання, на якому було оголошено про підсумки виборів депутатів сільської ради та Кровненського сільського голови і визнання їх повноважень, затверджено Регламент роботи ради, Положення про постійні комісії, обрано виконавчий комітет.

    Новообраним головою сільської ради стала Катерина Товстенко. Шляхом таємного голосування, депутати ради погодили на посаду секретаря Кровненської сільської ради Світлану Бідненко, яка і до цього працювала на зазначеній посаді.

    Привітав новообраного голову та депутатський корпус Кровненської сільської ради голова Сумської районної ради Володимир Балицький.

    «Переконаний, що висловлена Вам велика довіра і вся Ваша подальша діяльність на високому державницькому посту сприятиме розвитку й добробуту Кровненської територіальної громади, забезпеченню конституційних прав її громадян», – зазначив очільник району у вітальному слові. Голові Кровненської сільської ради шостого скликання Юрію Харченку за розвиток місцевого самоврядування та плідну співпрацю з районною радою Володимир Балицький вручив подяку та пам’ятне фото.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ У Кровному вітали новобраного очільника