Голова районної ради Володимир Балицький провів прийом громадян у селі Басівка

    26 серпня 2015 року в селі Басівка  відбувся  виїзний прийом громадян  голови Сумської районної ради  Володимира Балицького.

    Перед зустріччю з  громадою, голова районної ради  вручив вітальну адресу з нагоди 55 –річчя від Дня народження секретарю Басівської сільської ради Лідії Квачевській та побажав міцного здоров»я і  успіхів в роботі.

    На прийомі до голови районної ради звернулося 4  мешканці Басівської територіальної громади.

    Питання, які піднімали відвідувачі перед Володимиром Балицьким стосувалися працевлаштування, порядку оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги, виділення коштів на ремонт покрівлі Локнянського об’єкту дозвіллєвої роботи, неналежного  впорядкування території, прилеглої до пункту пропуску «Юнаківка».

    Також  Володимир Балицький обговорив з секретарем сільської ради  Лідією Квачевською ряд соціально – економічних і комунальних питань,  ознайомився з роботою  та  станом підготовки до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років  Басівського  дошкільного  навчального закладу  «Соловейко», загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, фельдшерсько-акушерського пункту та  сільського будинку культури.

    Під час відвідування фельдшерсько-акушерського пункту  завідувач  Єлизавета Клевець  порушила питання  щодо збільшення   асортименту медичних препаратів.

    Відмітив позитивну роботу Басівської територіальної громади  по впорядкуванню фасаду та  приміщення  сільського будинку культури. 

    З метою вивчення  порушеного жителем с.Басівка  Олексієм Черненко питання  неналежного  впорядкування території, прилеглої до пункту пропуску «Юнаківка», відвідав прикордонний пункт та митницю. Поспілкувався з начальником митниці «Суми»  Дмитром Забавським, який порушив питання щодо надання допомоги у проведенні ямкового ремонту дорожнього покриття на території пункту пропуску та оновлення дорожньої розмітки, а також впорядкування прилеглої до пункту пропуску «Юнаківка»  території.

    З усіх порушених  звернень Володимир Петрович  надав відвідувачам вичерпні відповіді та роз'яснення, з окремих питань будуть підготовлені відповідні доручення та звернення. Жодне звернення відвідувачів не залишиться поза увагою голови районної ради.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Голова районної ради Володимир Балицький провів прийом громадян у селі Басівка