Почесним громадянам – почесні нагороди

    21 серпня на 43 сесії районної ради шостого скликання депутатами був підтриманий проект рішення «Про нагороди Сумської районної ради».

    З метою заохочення і стимулювання працівників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району, які зробили значний особистий внесок у розвиток виробничої, економічної і соціальної сфери Сумського району, досягли визначних успіхів у державній, громадській та інших сферах діяльності, керуючись статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять восьмої сесії районної ради п’ятого скликання „Про систему нагород та відзнак Сумської районної ради” від 26.02.2010 р. депутати Сумської районної ради вирішили:

1. Присвоїти звання «Почесний громадянин Сумського району»:

Кузьміну Миколі Григоровичу, який працював на посадах голови виконкому Сумської районної ради з 10.09.1980 р. по 21.02.1991 р., голови Сумської районної ради з 08.07.1994 р. по 18.08.1995 р. та  з 15.04.1998 р. по 09.04.2002 р., голови Сумської районної державної адміністрації 18.08.1995 р. - 01.10.1997 р. За значний особистий внесок у зміцнення місцевого самоврядування в районі, забезпечення сталого розвитку територіальних громад Сумського району, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

2. Нагородити Почесною відзнакою „За особливі заслуги перед громадою Сумського району I ступеня”:

2.1. Бойчина Володимира Михайловича, депутата Сумської районної ради V-VІ скликань, завідувача амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Нижня Сироватка, сімейного лікаря. За значний особистий внесок у розвиток системи охорони здоров'я Сумського району, надання кваліфікованої медичної допомоги населенню та високу професійну майстерність.

2.2. Кіріченка Сергія Єфремовича, співзасновника ТОВ «Агрофірма Лан». За вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства району, досягнення високих виробничих показників, значний вклад у соціально-економічний розвиток населених пунктів Кіндратівської територіальної громади.

3. Нагородити Почесною відзнакою „За особливі заслуги перед громадою Сумського району II ступеня”:

3.1. Макушенко Галину Миколаївну, Степанівського селищного голову. За значний особистий внесок у зміцнення місцевого самоврядування в районі, забезпечення стабільного розвитку Степанівської територіальної громади, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

4. Нагородити Почесною відзнакою „За особливі заслуги перед громадою Сумського району III ступеня”:

4.1. Тищенко Ніну Михайлівну, яка працювала на посаді директора Косівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки з  01.07.1978 року по 26.08.2000 рік. За значний особистий внесок у розвиток освіти району, плідну педагогічну діяльність, багаторічну самовіддану працю зі збереження та поповнення матеріальної бази Музею Лесі Українки, поширення знань про світогляд поетеси серед молоді та виховання поваги до українського слова.

    Церемонію нагородження частково пройшла на пленарному засіданні 43 сесії районної ради.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Почесним громадянам – почесні нагороди