«Вчителько моя, зоре світова…»

    Освітяни Сумського району традиційно зібралися на серпневій конференції.

    Цьогорічна конференція, яка відбулася 27 серпня, зібрала 388-ох директорів, працівників шкіл, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, голів сільських, селищних рад. Участь у роботі конференції прийняли директор департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Олена Попова, голова Сумської районної ради Володимир Балицький, депутат Сумської обласної ради Володимир Поцелуєв.

    Гостинно приймала освітян Сумська обласна філармонія. Поважно й урочисто дякували ветеранам освітянської галузі й зустрічали молодих спеціалістів, яких у цьому році аж 20.

    Із головного питання конференції: «Про підсумки розвитку освітньої галузі району в 2014-2015 навчальному році та пропозиції на 2015-2016 навчальний рік» доповідав начальник відділу освіти Сумської РДА Дмитро Хохлов. Звітував очільник освіти про проблеми дошкільного виховання, роботу з обдарованими дітьми, про підсумкову державну атестацію, яка показує всі результати роботи педагогічних колективів, це і формування соціально-психологічної служби, це і навчання та виховання дітей з фізичними вадами, завдання виховної роботи, робота з юними талантами і фізичне загартування, діяльність позашкілля, матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів і медичне обслуговування. Пересічному громадянину важко й уявити, який обсяг завдань лягає на плечі української освіти.

    Освіта працює і результати на обличчя: призові місця вихованців Сумського району не лише на районних і обласних олімпіадах, конкурсах, але й Всеукраїнських та міжнародних, перемоги у спортивних змаганнях, високі результати ЗНО.

    Відповідно кращі працівники освіти були нагороджені грамотами голови районної ради, почесною грамотою голови РДА, грамотами департаменту освіти і науки Сумської ОДА.

    Недивно, що за таку складну й відповідальну роботу Сумська обласна філармонія, за спонсорської підтримки депутатів Сумської обласної ради фракції «ВО»Батьківщина» Володимира Поцелуєва й Віктора Гримайла та Сумської районної партійної організації «ВО»Батьківщина» подарувала освітянам Сумського району прекрасну, музичну концертну програму. «… бачу стежку, де проходиш ти, вчителько моя, зоре світова…»,– чуттєво співав заслужений артист України та Абхазії Анатолій Матвієнко, а присутні з повологими очима, пошепки підспівували слова такої знайомої і такої рідної пісні.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ «Вчителько моя, зоре світова…»