Відбулися засідання постійних комісій районної ради

    З 17 по 19 серпня  відбулися засідання постійних комісій Сумської районної ради.

        17 серпня 2015 року о 13-00 відбулося відкрите розширене засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-культурного розвитку, соціального захисту населення, сім’ї та молоді. Основними питаннями на розгляді даної комісії були питання ліквідації та реорганізації шкіл. Участь у роботі даної комісії приймали сільські, селищні голови, директори шкіл, представники територіальних громад.

         18 серпня 2015 року о 10-00 відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища , на якому члени комісії внесли зміни до Програми використання та охорони земель Сумського району на 2007 – 2015 роки та розглянули ряд питань по затвердженню технічної документації.

         18 серпня 2015 року о 13-00 відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку, малого і середнього бізнесу. Ключовим питанням даної комісії було звернення депутатів Сумської районної ради щодо відновлення роботи спиртових заводів.

         19 серпня 2015 року о 10-00 відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, депутатської етики та регламенту. Члени даної комісії погодили винесення питання «Про нагороди Сумської районної ради» на розгляд сесії, заслухали інформацію прокурора Сумського району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури Сумського району за І півріччя 2015 року, погодили внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Сумського району на 2012-2015 роки.

          19 серпня 2015 року о 13-00 відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціального та економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів і управління комунальною власністю на якій були розглянуті всі пов’язані з бюджетом питання.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Відбулися засідання постійних комісій районної ради