У державних службовців професійне свято!

    23 червня у Великій залі Сумської районної ради відбулися урочистості, присвячені Дню державного службовця України. Привітали державних службовців Сумського району  голова Сумської районної ради Володимир Балицький та голова Сумської районної державної адміністрації Ігор Кривозуб.

    «Ваше покликання – повсякденно, дисципліновано і ввічливо виконувати взяті на себе перед державою зобов’язання і забезпечувати на місцях від імені держави ефективний соціальний та конституційний захист громадян»,– зазначив Володимир Балицький у вітальному слові.

    За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу зміцнення інституту державності та з нагоди професійного свята – Дня державної служби Грамотами голови районної ради були нагороджені:

 - Алла Олійник - начальник відділу землеустрою, охорони та ринку земель Управління Держземагентства у Сумському районі;

- Анатолій Москаленко - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сумської районної державної адміністрації;

- Анатолій Коноваленко - начальник відділу ЦНАП апарату Сумської районної державної адміністрації;

- Тетяна Губарєва - начальник управління Пенсійного фонду України в Сумському районі;

 - Людмила Литвиновська - начальник служби у справах дітей Сумської районної державної адміністрації.

    Привітали держслужбовців і голова Сумського регіонального відділення асоціації сільських, селищних рад Надія Масалітіна та директор Департаменту екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів Сумської ОДА Микола Рибенчук.

     Чудову, змістовну, музичнупрограму підготував для присутніх відділ культури Сумської РДА.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ У державних службовців професійне свято!