З Днем державної служби України!

Шановні державні службовці!

    Від депутатського корпусу, апарату районної ради та особисто від себе вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня державної служби України!

    Ваше покликання – повсякденно, дисципліновано і ввічливо виконувати взяті на себе перед державою зобов’язання і забезпечувати на місцях від імені держави ефективний соціальний та конституційний захист громадян.

    Ви, як державні службовці, володіючи широкими повноваженнями, несете велику відповідальність за стан справ у суспільстві.

    Авторитет держави у суспільстві, повага громадян до держави розпочинається саме від ваших робочих місць, від якості надання саме вами послуг. А це не легка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжній відданості своїй справі.

    Висловлюю вам подяку за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України.

    Запорукою намічених цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

    Щиро бажаю вам витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

    Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім’я майбутнього рідного краю та України.

    Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

З повагою

Голова районної ради                                                                                                           В. П. Балицький 

 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ З Днем державної служби України!