Голова районної ради Володимир Балицький провів прийом громадян у селі Кіндратівка

    11 червня 2015 року в селі Кіндратівка  відбувся  виїзний прийом громадян  голови Сумської районної ради  Володимира Балицького.

    Перед зустрічею з  громадою, голова районної ради  обговорив  з нинішнім Кіндратівським сільським головою Миколою Торяником та його попередником Миколою Доценком, а також депутатом  багатьох скликань та директором  ТОВ АВ «Лан» Сергієм Іванченком  ряд соціально – економічних і  комунальних питань.

    З метою проведення конструктивної бесіди з  головою районної ради, громада  зібралася  в приміщенні Кіндратівської сільської бібліотеки. Найважливішим питанням, яке турбувало кожного мешканця  - це основні аспекти та напрямки реформування місцевого самоврядування.З усіх звернень  Володимир Балицький   надав відвідувачам вичерпні відповіді та роз'яснення.

    Цього ж  дня в Кіндратівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  проходив  випускний вечір учнів 9 класу. Завітавши на свято,  Володимир Балицький привітав випускників, вчителів, батьків та присутніх в залі з цим  чудовим святом.

    Наостанок, Володимир Петрович ознайомився з роботою дитячого дошкільного навчального закладу «Вербиченька», який успішно  розпочав  ремонтні роботи по підготовці до нового осінньо-зимового періоду.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Голова районної ради Володимир Балицький провів прийом громадян у селі Кіндратівка