У Сумському районі стартував районний фестиваль народної творчості «Хліборобська пісня – 2015»

    Уже 39 років фестиваль народної  творчості «Хліборобська пісня» крокує по району і об’єднує тисячі шанувальників народного аматорського мистецтва.

    14 лютого на сцені Садівського сільського будинку культури у відкритті фестивальної програми взяли участь самодіяльні колективи  Косівщинського СБК, Басівського СБК,  Садівського СБК, Червоненської СБК.

    Зі словами привітань та  найкращими побажаннями  до глядачів та учасників фестивалю звернувся голова Сумської районної ради Володимир Балицький: «Щиро вітаю з відкриттям районного фестивалю народної творчості. Ми усвідомлюємо суспільно-політичний момент в країні - сьогодні йде війна і лише безсмертний народ у негоду співає. Співаючи, вшановує пам'ять героїв, прославляє подвиги захисників країни, сумує за втратами, звеличує історію країни.

    Тому, розпочинаючи фестиваль, хотів би всім нагадати про буремні 2014- 2015 роки, про Героїв Небесної сотні, про наших сумчан, загиблих в зоні АТО за свободу і незалежність нашої України. Прошу всіх вшанувати їх пам'ять хвилиною мовчання…

    Наш цьогорічний фестиваль бажаю провести за гаслом «З Україною в серці. Із шаною до Героїв Небесної сотні і Героїв збереження цілісності України».

    Шановні учасники фестивалю, звіт творчості, як спільним здобутком громади села під керівництвом очільників – це звіт тих, хто відповідає за розвиток культури в селі, і тих, хто піклується за село.

    Бажаю святкового настрою, творчого успіху, пісенного натхнення, миру і злагоди нашій громаді і країні в цілому. Засівайте нашу землю пісенним настроєм. Хай пісня нам жити допомагає!»

Усі учасники показали високий рівень художньої самодіяльності, їх виступи добре сприймалися глядачами та залишили приємне враження у членів журі.

   

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ У Сумському районі стартував районний фестиваль народної творчості «Хліборобська пісня – 2015»