Вагомий подарунок для школярів

    Одним з питань, яким ввесь час опікуються в Садівській селищній раді, є благополуччя, комфорт та добробут місцевих дітей. Саме до старого Нового року тут підготували досить вагомого дарунка для школярів Садівської загальноосвітньої школи - нового автобуса  «Еталон» для їх перевезення. Сталося це за підтримки голови районної ради Володимира Балицького, голови районної адміністрації Віктора Гримайла, керівника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Дмитра Хохлова.

    Як повідомила секретар Садівської сільської ради В.В. Міщенко, сільською радою було виділено на придбання автобуса 412 тисяч 960 гривень. Оскільки вартість транспортного засобу становила 480 тисяч гривень, додаткові грошові кошти були надані з районного бюджету.

    Урочиста мить настала: червону стрічку перерізано. Щирі вітання від Володимира Балицького, Віктора  Гримайла, вдячне слово директора  Садівської загальноосвітньої школи  Володимира Сергієнка - і водій  нового автобуса запрошує до новенького салону  комфортної машини керівників району та школярів. «Еталон» м’яко   котиться бруківкою. В добрий путь!

    У садівських школярів і до цього був свій транспортний засіб. Але старенький «ПАЗик» мав досить велике навантаження – школярі із віддалених сіл добиралися до навчання не завжди в зручний час  та не  за особливо комфортних умов.

    Дякуючи з’яві саме нового «Еталона» дітям зручніше і швидше буде доїжджати до навколишніх сіл - Єлисеєнкового,   Любачевого, Москалівщини, Симонівки, віддаленої вулиці Київської у  селищі Сад.

    Окрім того, для дітей розширилися  можливості частіше бувати  на спортивних, культурно - мистецьких заходах, екскурсіях у обласному центрі   та сусідніх сільських радах.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Вагомий подарунок для школярів