Звернення до батьків!

    Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області вкрай стурбований станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного мешканця Сумського району, особливо до батьків.

    За статистикою, в нашій країні в мирний час, внаслідок нещасних випадків щодня гине 3-є дітей! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

    Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричина сумних та трагічних наслідків. 

    Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводжені з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам`ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди-потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

    Пам`ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!

 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Звернення до батьків!